رویدادهای نبض مهندسی – شبکه سازی و گسترش زنجیره تامین در صنعت ساختمان
منو موبایل

رویدادهای نبض مهندسی – شبکه سازی و گسترش زنجیره تامین در صنعت ساختمان

پنل 11 : بنای برتر، آموزش تخصصی | نمایشگاه تاسیسات 1402

پنل 11 : بنای برتر، آموزش تخصصی | نمایشگاه تاسیسات 1402

مدیرعامل شرکت ژرفا سازه نسیم شمال: اعتمادسازی سبب پذیرش روش اصولی گودبرداری و اجرای سازه به روش بالا-پایین (Top-Down) شد

به گزارش استودیو نمایشگاه تاسیسات؛ مهتاب علی‌طالشی مدیرعامل شرکت ژرفا سازه نسیم شمال در پنل “بنای برتر؛ آموزش‌های تخصصی”؛ اظهار داشت: زمانی که انتشار موضوعات تخصصی در فضای مجازی را در نظر داشتم، به دنبال انتقال آموخته ها و اشتراک آنها بودم و از سال ۹۰ فعالیت حرفه ای را آغاز کردم.

وی افزود: مقالات را مطالعه کردم و دنبال روش اصولی سبک گودبرداری و اجرای سازه به روش بالا-پایین (Top-Down) بودم که جستجو و تولید محتوا انجام و سپس این دانش را به اشتراک گذاشتم تا این روش در جامعه مهندسی مقبولیت پیدا کند که راه طولانی و دشواری بود.

مدیرعامل شرکت ژرفا سازه نسیم شمال عنوان کرد: بیش از ۱۰ سال فعالیت حرفه ای در این حوزه انجام دادم تا این محتوا را منتشر کنم و بعد از فارغ التحصیلی از طریق سمینارهای حضوری روش کلی‌تری را پیگیری می کنم که خوشبختانه اکنون از این روش گودبرداری استقبال می‌شود و جامعه مهندسی این روش را پذیرفته است.

علی‌طالشی با اشاره به فعالیت در حوزه آیین نامه نویسی و کارگروه های نظام مهندسی برای رفع مشکلات در مورد چالش‌های نوآوری گفت: چون روحیه جنگنده دارم برای هر چیزی تلاش می‌کنم، منتها سال اول در برابر این روش مقاومت وجود داشت، اما به تدریج کارفرمایانی که ذهن بازتری داشتند از این ایده استقبال کردند.

وی خاطرنشان کرد: به تدریج اعتماد به این روش شکل گرفت و نیاز جامعه به وجود آمد که سبب شد روش قدیمی گودبرداری پاسخگو نباشد و با توجه به محدودیت روش‌های قبلی، زمینه برای پذیرش روش جدید فراهم شد.

مدیر آی تی پلی ران:
آموزش فنی رایگان به مخاطبان رکن اساسی در پلی ران است

به گزارش استودیو نمایشگاه تاسیسات، مجید قنبری مدیر آی تی و مشاور ارشد شرکت پلی ران پنل “بنای برتر؛ آموزش های تخصصی” با اشاره به جایگاه شرکت پلی ران در نشر ایده های نوآورانه اظهار داشت: نخستین اقدام در شرکت پلی ران در این راستا، بحث آموزش فنی بود، باور بر این بود که اگر اجرای درستی برای استفاده از محصولات پیشرو وجود داشته باشد، قطعا میتوان‌ به نتیجه مطلوبی از کارایی آن محصول رسید.

وی بیان کرد: آموزش رایگان در پلی ران سبب شد که مزایای محصولات از مجاری رسانه در اختیار مخاطبان قرار می گیرد و این امر با توجه به فراوانی بلندمرتبه سازی در کشور و بالطبع همزیستی افراد مختلف با شیوه های متفاوت زندگی، توانست زندگی ایده آل تری را برای مردم فراهم ساخته و از مزایای آن بهره گرفت.

مشاور ارشد شرکت پلی ران سپس با اشاره به تحولات لوله های تاسیسات در پلی ران و مزیت های رقابتی آن افزود: امروزه با توجه به گستردگی فضای مجازی و دسترسی اطلاعات مختلف در اختیار مردم شرایط مناسبی برای ارزیابی کالاهای مخالف شکل گرفته است.

قنبری ادامه داد: از حدود ۲۰ سال پیش که پوش فیت وارد ایران شد می دانستیم که تنها عامل موفقیت شرکت، در گرو تولید باکیفیت آن با بهترین متریال در شرایط سخت اقتصادی کشور بود، اما امروز با وجود همان مشکلات، نه تنها پوش فیت بازار را به خود اختصاص داده، بلکه ثبت اختراع نیز شده و با میدان دادن به شرکت های رقیب، آن ها نیز در کنار ما به فروش پوش فیت پرداخته و ثبت اختراع می کنند.

قنبری در پایان خاطرنشان کرد: این برای ما جای افتخار است که بیشترین ساختمان های بلند ایران از محصولات پوش فیت استفاده می کنند.

انتهای پیام./

مطالب مرتبط

نشست خبری فیبو | با کامبیز یوسفی مدیرعامل فیبو

مدیرعامل فیبو: تولید ورق‌های 100 درصد نسوز فیبورد، انقلابی در صنعت ساختمان/ منطقه منا بازار مصرف ورق‌های فیبورد است به […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده

چهل و دومین نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته مجارستان / نمایشگاه hungexpo

چهل و دومین نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته مجارستان / نمایشگاه hungexpo مجارستان- بوداپست 10_14 April ۲۲ تا ۲۶ فروردین […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده

پنل 14 : سازه‌های فولادی و ساختمان‌های پیش ساخته | گزارش استدیو نمایشگاه

پنل 14 : سازه‌های فولادی و ساختمان‌های پیش ساخته | گزارش استدیو نمایشگاه مدیرعامل شرکت مامن ایرانیان: سازه‌های پیش‌ساخته پرطرفدارترین […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *